| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, Lojack |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2 έως 20 m |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 7W |
| Τροφοδοτικό | αντάπτορας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) Φορτιστής αυτοκινήτου: DC12V IN |
| Διάσταση | 160*83*46mm (δεν περιλαμβάνεται η κεραία) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 300W |
|---|---|
| Συνολικό βάρος συστήματος | Περίπου 60 κιλά |
| Υγρότητα | Μέχρι 80% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20… +50 εκατοντάβαθμος βαθμός |
| Τύπος κεραίας | 6 τμχ Εξωτερικό ( 2-3dBi ) πανκατευθυντικό ( Standard ) |
| Συχνότητα RF | CDMA (850-894MHz) GSM (925-960MHz) DCS (1805-1880MHz) PHS (1920-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 5V |
| Ακτίνα θωράκισης | Μέχρι και 40 μέτρα |
| Συνολική ισχύς | 12Watt |
| Βάρος | 3 kg |
| Τροφοδοτικό | AC110V~220V/DC24V |
|---|---|
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 150 μέτρα |
| Συνολική ισχύς | 80 watt |
| Κατανάλωση ρεύματος | περίπου 350 W |
| Βάρος | περίπου 5,3 κιλά (χωρίς κεραίες Omni) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
|---|---|
| Εμπλοκή όλων των σημάτων κινητού τηλεφώνου | 3G/CDMA/GSM/DCS/PCS |
| Φάσμα εμπλοκών | έως 100 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC27V) |
| Περιοχή εφαρμογής | Φυλακή, φρουρός, αίθουσα συνεδριάσεων, βιβλιοθήκη, θέατρο, αίθουσα διδασκαλίας κ.λπ |
| Συχνότητα | CDMA, GSM, 3G, WIFI, GPS |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Κεραία | Κεραίες 6 τμχ |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | AC100-240V,DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Διάσταση | 132x80x41mm και δεν περιλαμβάνει κεραίες |
| Τύπος εμπλοκής | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 M |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 0,5 W |
| Τροφοδοτικό | Επανακαταλογηστέα λι-μπαταρία |
| Διάσταση | 90x50x15mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 3W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 126x76x35mm και να μην περιλάβουν τις κεραίες |