| Τροφοδοτικό | AC110~220V±10% 45~55Hz |
|---|---|
| Συχνότητα | -Σύνδεσμος επάνω DCS 1710-1785(MHz) -Σύνδεσμος καθόδου 1805-1880(MHz) |
| Κάλυψη | Έως 1000m² |
| Αξιοπιστία | Στο πρότυπο zhe GB6993-86 |
| Χρώμα | Γκρί |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20 Μ |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +33dBm |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Τυπική διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 2-3 ώρες συνεχούς χρήσης |
| Πηγή ισχύος | Βούλωμα τοίχων |
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
|---|---|
| Συνολική παραγωγή δύναμης | 4W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V DC5V) |
| Ημιδιάμετρος αναχαίτισης | Έως 15 m (-75 dBm) |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διάσταση | 120x74x29mm και δεν περιλαμβάνει κεραίες I |
|---|---|
| Εσωτερική διάσταση κιβωτίων | 220x202x65 χιλιοστά |
| Πλήρες καθορισμένο βάρος | 0,75 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
|---|---|
| συγκροτήματα | 6 κανάλια |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Παράμετροι κεραιών | Omni Antennas |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Ωρες εργασίας | Συνεχώς περισσότερες από 24 ώρες |
|---|---|
| Ημιδιάμετρος Αναχαίτισης | 20-50 m |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
| Συσκευασία | Ουδέτερη συσκευασία |
| Μέγεθος | 210*50*170 χλστ |
| Τύπος κεραίας | omni-κατευθυντικός |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | έως 20 μέτρα (ακτίνα) |
| Ώρα λειτουργίας της μπαταρίας | 1,5 ώρα |
| Τροφοδοτικό | AC-100-240V, DC-12V |
| Υποστήριξη φορτιστή αυτοκινήτου | Ρεύμα-12V |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1~10 μέτρα |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +30dBm/1W |
| Έξοδος ισχύος | DC8V 3000mAh |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55 ℃ |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 25μ. |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V, DC5V 12A) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Κεραία | 8 τεμ. |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1, Lojack |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 18W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 370 X 140 X 51mm |