| Χρησιμοποιείται για | Θήκη μεταφοράς για Jammer |
|---|---|
| Υλικά | Δερμάτινο φινίρισμα PU |
| Κώδικας Hs | 8543709200 |
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Κεραίες για | Jammer μοντέλο JM110801 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Κοστούμι για | JM110804 Jammer |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 40 μέτρα, ισχύς σήματος <= -68dbm |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 15W |
| Βάρος συσκευής | 1,75 κιλά |
| Κατανάλωση ρεύματος | 75watt |
| Μέγεθος | 32*11,5*5,5 εκ |
| Αποκλεισμός | Όλα τα σήματα κινητών τηλεφώνων, LOJACK GPS, Wi-Fi, σήματα RF |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 2 έως 20 μέτρα (στα -75 dBm, εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Με φορτιστή αυτοκινήτου | Ναί |
| Με σύστημα ψύξης | Ναί |
| Με διακόπτη DIP | Ναί |
| Κοστούμι για | JM110828, JM110829, JM110830, JM110831 & JM110836 Jammer |
|---|---|
| Υλικά | Δερμάτινο φινίρισμα PU |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC160-240V) |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου | -200mA / 5W |
| Έξοδος ισχύος | 40W |
| Ρυθμιζόμενη ακτίνα | 1-50 Μ |
| Διάσταση | 380(L)×300(Π)×90(Υ) mm |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WiFi,GPSL1,Lojack |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Διάσταση | 126x76x35mm και να μην περιλάβουν τις κεραίες |
| Φάσμα εμπλοκών | Ρυθμιζόμενη ακτίνα: 1-25 M |
|---|---|
| Διάσταση | 245(L)×160(Π)×50(Υ) mm |
| Βάρος | 3000 γραμμάρια |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +35dBm/800mW |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Ημιδιάμετρος Αναχαίτισης | 20-40 Μέτε |
|---|---|
| Βάρος | 3 κιλά |
| Σχετική υγρασία | 20%-95% |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 ~ +55 βαθμός εκατοντάβαθμο |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |