| Συνολική ισχύς | 12Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 5V |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι και 40 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Βάρος | 3 kg |
| Μπορεί να μπλοκάρει | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WIFI |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ράδιο 1-20m |
| Κεραία | 6pcs |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 12W |
| Πηγή ισχύος | Προσαρμογή AC (AC110V-240V DC5V) |
| CDMA/GSM | 850-970MHz |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930MHz |
| Wifi | 2400-2500MH |
| Φάσμα εμπλοκών | 1-10 μέτρα |
| Έξοδος ισχύος | 7,4V 2200mA/h |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20 μέτρα |
|---|---|
| Κανονισμός για την ασφάλεια | Μετασχηματιστής AC UL (E190582) CSA (LR112971 Επίπεδο 3) |
| Διάσταση | 245 x 85 x 30 mm |
| Έξοδος ισχύος | DC 5V 8A |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 30-50 Μ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 40W |
| Διάσταση | 385(L)×340(W)×180H)mm(δεν περιλαμβάνεται κεραία) |
| Διάσταση κεραιών | 580(L)×285(Π)×100(Υ) |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | AC:110/220 V DC12V, Ηλεκτρικό Ρεύμα: 8A |
| Διάσταση | 32*11,5*5,5 εκ |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα |
|---|---|
| συγκροτήματα | 18 κανάλια |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| μαρμελάδα | Πληκτρολογήστε Desktop |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 5 ~ 25 μέτρα |
| Διασύνδεση | 4 x SMA 3dB κεραίες |
| Πηγή ισχύος | Μετασχηματιστές AC |
| Διαστάσεις (LxWxD) | 213 x 170 x 41 mm |
| Υλικά | Δερμάτινο φινίρισμα PU |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί με Netural Packin |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |