| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Ακτίνα θωράκισης: έως 120 μέτρα (Εξαρτάται από την ισχύ του σήματος στο σημείο εφαρμογής.) |
|---|---|
| Έξω τεθειμένη δύναμη | 80 Watt |
| Συχνότητα σήματος απομόνωσης | - CDMA: 850-894 MHZ - GSM: 925-960 MHZ - DCS/PCS: 1805-1990MHz -3G: 2110-2170 MHZ |
| Τροφοδοτικό | 110-230AC/DC27V |
| Σύστημα ψύξης | με ενσωματωμένο φίλτρο εισερχόμενου αέρα |
| Κεραίες για | Jammer JM110834 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |
| Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος | CDMA: 850-960MHz GSM: 1805-1880MHz GSM: 1920-1990MHz 3G: 2110-2170MHz |
|---|---|
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 45 Watt (Τέσσερις μπάντες) |
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 100 μέτρα (Εξαρτάται από την ισχύ του σήματος στο σημείο εφαρμογής.) |
| Τροφοδοτικό | ~230VAC / ~110VAC +24VDC |
| Στέγαση | Περίφραξη μετάλλων |
| Περιγραφή | blocker σημάτων κινητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Βάρος | 3.0KG |
| Φάσμα εμπλοκών | Τα 1-20 μέτρα εξαρτώνται από τη διαφορετική ισχύ του τοπικού σήματος |
|---|---|
| Εξουσία φόρτισης | AC-100-240V, DC-12V |
| Ενσωματωμένη εσωτερική μπαταρία | Ναί |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 4700 mA/h |
| Πακέτο μεταφοράς | Χαρτοκίνητα |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Λειτουργώντας ζώνη | 1555-1595 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,5W |
| Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου, μετασχηματιστής AC |
| Συνολικές ομάδες εργασίας | 12 κανάλια |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Μπλοκάρισμα OEM/ODM |
| Ευκανόνιστος | Ναί |
| Τύπος παρεμποδιστή | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Κεραίες | 12 ΤΕΜ. Omni Antenn |
| Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 250w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 200-500M (Με βάση την ισχύ του σήματος παρασκηνίου<=-75dBm) |
| Ζώνες συχνοτήτων | Μέχρι πέντε ζώνες |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000W |
| Λειτουργώντας ζώνη | 1555-1595 MHz |
|---|---|
| Σειρά | 1-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,5W |
| Τυπική διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Περίπου 4 ώρες. |
| Διάσταση | (Μ*Π*Υ)95×45×18 χιλιοστά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-35W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | μέχρι 50m |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 395x 238 X 60mm |