| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
|---|---|
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15 Watt |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
| Βάρος | 2,8 κιλά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 126x76x35mm και να μην περιλάβουν τις κεραίες |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1 - 20 μέτρα |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 5.5W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 7,4V 4000mA/H |
| Χρησιμοποιώντας το χρόνο | περίπου 90 λεπτά |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-15 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 3W |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
| Διάσταση | 127/250x75x34mm |
| Συνολική δύναμη παραγωγής | 20W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 60M |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διάσταση | 210 x 50 x 170 mm |
| Βάρος | 3,2 κιλά |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι και 40 μέτρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 5V |
| Συχνότητα RF | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz) |
| Συνολική ισχύς | 12Watt |
| Μέγεθος | 263(L)*140(Π)*50(Υ)mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPS |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4 Watt |
| Τροφοδοτικό | Δαπάνη εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-220V σε DC12V) & δαπάνη αυτοκινήτων (DC12V) |
| Διάσταση | Μ163*Π85*Υ43χιλ |
| Διαθέσιμο σύστημα | παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | (AC110V-240,DC24V-27V 15A) |
| Χρόνος λειτουργίας | 12 ώρες συνεχόμενα |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 100 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 75W |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 7W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Τροφοδοσία | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Κοστούμι για | JM170165 |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 800-2500MHz |
| Αντίσταση εισόδου/εξόδου | 50Ω/N συνδετήρας |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -10 ° C ~ 60 ° C |
| Κέρδος (dB) | Uplink 7DB |