| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4W |
|---|---|
| Φάσμα jammer | 1-20 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Τροφοδοτικό | 0 έως 60 Hz, 100 έως 240 |
| Ζώνες εξόδου | CDMA: 790-860MHz GSM:851-960MHz DCS&PCS: 1805-1990MHz 3G: 2110-2170MHz WiFi:2400-2500MHz Lojack: |
| Διάσταση | 132x80x41mm (δεν περιλαμβάνονται οι κεραίες) |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 15M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Λεπτομέρειες κεραιών | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (6 μονάδες) |
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | μέγιστο 2 ωρών |
| Χρόνος φορτιστή | Περίπου 6 ώρες |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 5.5W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 7,4V 4000mA/H |
| Διάσταση | 156 x 88 x 46 mm (Σώμα παρεμβολής χωρίς κεραία) |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V/DC5V 12A) |
|---|---|
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
| Φάσμα εμπλοκών | έως 25 μέτρα, η ακτίνα εμπλοκής εξακολουθεί να εξαρτάται από την ισχύ του σήματος σε μια δεδομένη πε |
| Κεραία | 8 τεμάχια (Παρακαλείστε να επισκευάσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Ρυθμός σάρωσης | Σταθερός |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα σειράς | 500M 2000M (Depened στο μήκος σημάτων) |
| Τηλεχειριστήριο | Ενεργοποιήστε/απενεργοποιήστε |
| Διαστάσεις | 40 x 40 x 50 cm |
| Θερμοκρασία | -10°C - +65°C |
| Χρόνος Εργασίας | 90 λεπτά |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4 Watt |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 1-20m |
| Jammer σημάτων για | Σήμα τηλεφώνου WiFi GPS 3G 4G |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Αποτελεσματικό εύρος | 5 ~ 25 μέτρα |
|---|---|
| ower πηγή | Μετασχηματιστές AC |
| Διασύνδεση | 4 x SMA 3dB κεραίες |
| Διαστάσεις (LxWxD) | 213 x 170 x 41 mm |
| Βάρος | Τζάμερ 1900 γραμμάρια |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 40 μέτρα, ισχύς σήματος <= -68dbm |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC:110/220 V DC12V |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 8α |
| Συνολική ισχύς | 15W |
| Κατανάλωση ρεύματος | 75watt |
| Λεπτομέρειες κεραιών | καουτσούκ υψηλής τεχνολογίας (6 μονάδες) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 15M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | μέγιστο 2 ωρών |
| Χρόνος φορτιστή | Περίπου 6 ώρες |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 320 Watt. |
|---|---|
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | 300 500m (δύναμη <=75dbm σημάτων.) |
| Τύπος κεραίας | 6 τμχ Εξωτερικό υψηλό κέρδος ( 7-8dBi ) πανκατευθυντικό ( Standard ) |
| Συχνότητα εργασίας | 6 ζώνες |
| Συνολικό βάρος συστήματος | Περίπου 60 κιλά |