| Φάσμα εμπλοκών | έως 500μ. |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 240W |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | AC100-240V,DC27V |
| Διάσταση | 588 X 600 X 600mm |
| Εύρος Συχνοτήτων | -CDMA800,850-894MHz -GSM900,925-960MHz -GSM1800 & PCS1900,1805-1990MHz -3G,WCDMA,2110-2170MHz -W |
|---|---|
| Μέγιστη ενέργεια | 500 (W) |
| Προστασία φωτισμού | Άμεσο έδαφος |
| ταχύτητα αέρα | 200 ((Km/h) |
| Διάμετρος πόλων συγκράτησης | Φ50-Φ114(mm) |
| Εμποδίζοντας σειρά | 1-10 μέτρα |
|---|---|
| Συχνότητες παρεμβολής | 2320 – 2345 MHz, 2345 – 2400 MHz, 167 – 175 MHz |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Έξοδος ισχύος | DC8V 3000mAh |
| Μέγεθος | 110 mm x 62 mm x 30 mm |
| Υλικά | Υφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Καμουφλάζ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 5000pcs το μήνα |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20μ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110V-240V,DC5V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 12 ώρες συνεχόμενα |
| Για μοντέλα Jammer | ,JM110804 JM110805,JM110806,JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 |
|---|---|
| Εισαγωγή | DC12V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |
| Κοστούμι για μοντέλα Jammer | JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 ,JM110804 JM110805 & JM110806 |
|---|---|
| Εισαγωγή | 100-240V 50-60Hz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |
| Φάσμα εμπλοκών | μέχρι 50m |
|---|---|
| συγκροτήματα | 14 κανάλια |
| Σχετική υγρασία | ≤80% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-35W |
| Παράμετροι κεραιών | Omni Antennas |
| Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος | 1,0G: 895-1000mhz -1,2G: 1195-1300mhz -2,4G: 2395-2500mhz |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | Έως 15 μέτρα |
| Κύριες λειτουργίες | Wi-Fi, Bluetooth, ασύρματη παρεμβολή σήματος βίντεο |
| Πρόσθετες λειτουργίες | Κατασκοπευτική κάμερα και αποκλεισμός σφαλμάτων ήχου |
| Πηγή ισχύος | Βύσμα τοίχου, προσαρμογέας αυτοκινήτου ή ενσωματωμένη μπαταρία |
| Κύριες λειτουργίες | Wi-Fi, Bluetooth, ασύρματη παρεμβολή σήματος βίντεο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC100-240V DC12V) |
| Περιοχή κάλυψης | Έως 15 μέτρα |
| εσωτερική μπαταρία | 2000mAh επαναφορτιζόμενη ιόν λιθίου |