| Συχνότητα | 1500-1600 MHz |
|---|---|
| Φόρτιση | Αναπτήρας αυτοκινήτου (12v-24V) |
| Κεραία | 1 τεμάχιο κεραίας |
| Τυπική Κάλυψη | 2 έως 10 μέτρα |
| Κοστούμι για | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί απευθείας στο όχημα | Σταθερή ικανότητα |
|---|---|
| Ενισχυτής ισχύος υψηλής απόδοσης | Ευκολία χρήσης και συντήρησης |
| Τύπος κεραίας | Omini-Directional |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | μέχρι 100μ έως 100μ. |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 70W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 335 x 238 x 60 mm |
| Τυπική Κάλυψη | 5-25 μέτρα |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Μετασχηματιστές AC |
| Ρεύμα εργασίας | 6 - 8Α |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4W |
| Συχνότητα για την Αμερική | GSM850, GSM900, GSM1900 & W-CDMA 2110 MHz |
| Επηρεασθε'ντα φάσματα συχνότητας | -WiFi / Bluetooth:2400-2500MHz -Ασύρματο βίντεο:1200-1300MHz |
|---|---|
| Κεραία | 2pcs |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-20Μ |
| Κανονισμός για την ασφάλεια | Μετασχηματιστής AC UL (E190582) ,CSA (LR112971 Επίπεδο 3) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
|---|---|
| Παράμετροι κεραιών | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Χρόνος λειτουργίας | 12 ώρες συνεχόμενα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110V-240V,DC5V) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Κεραία | 10 κεραίες |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ράδιο 1-20m |
| Χρόνος Εργασίας | 1.5-3 ώρες |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Διάσταση | 170×100×50 mm δεν περιλαμβάνει κεραία (με ύψος κεραίας σε 255 mm) |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA/GSM,DCS / PCS,3G,WIFI 2.4G,VHF 135,UHF 400 |
|---|---|
| Ακτίνα θωράκισης | 2-40 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110V-220V,DC12V) |
| Χρώμα | Μαύρος |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15 Watt |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA/GSM,DCS,3G,GPS,Lojack,UHF |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-220V-DC12V) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | (2-40) μέτρα@-75dBm (εξαρτάται από το σήμα ισχύος στη δεδομένη περιοχή.) |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-20 μέτρα |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης, ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V έως DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχίστε να εργάζεστε 1,5 ώρα |