| Λεπτομέρειες κεραιών | Λάστιχο υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
|---|---|
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | περισσότερο από 2 ώρες |
| Χρόνος φορτιστή | περίπου 10 ώρες |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Κεραία | 8 τεμ. |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V) |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 25μ. |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6W |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | AC100-240V-DC12 |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-10 μέτρα |
| Συχνότητα | 1570-1580MHz |
| Πηγή ισχύος | 12V |
| Ρεύμα εργασίας | 100ma |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 0,5-1,5 μέτρα |
|---|---|
| Η μπαταρία μέσα | 2000 mAh / 12 V |
| Γωνία προστασίας | Οριζόντια 90°/ κάθετη 90° |
| Τροφοδοτικό | Η μπαταρία μέσα / AC Adapter |
| Χρόνος Εργασίας | 8 ώρες |
| Επηρεασθε'ντα φάσματα συχνότητας | 870-880MHz (CDMA) 935-960MHz (GSM) 1805-1880MHz (DCS) 1930-1990MHz (PHS) 2110-2170MHz (3G) |
|---|---|
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33W |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 10 Watt |
| Πηγή ισχύος | Βούλωμα τοίχων |
| Επηρεασμένη Ακτίνα | Έως 50 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-40 μέτρα |
| Κεραία | 6 ΤΕΜ Κεραίες |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Συνολικές ομάδες εργασίας | 16 κανάλια |
|---|---|
| Ευκανόνιστος | Ναί |
| Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο | DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-38W |
| Πακέτο μεταφοράς | Νευρώτικο πακέτο |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-25 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4.2W |
| Τροφοδοτικό | Φορτιστής αυτοκινήτου AC100-240V και DC12V |
| Διάσταση | 177,5 x 76,5x36,5 mm |
| Κεραίες | 5 ΤΕΜ |
|---|---|
| Κοστούμι για | JM170156 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Χρόνος παράδοσης | 1-2 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, , Paypal, L/C |