| Φάσμα εμπλοκών | 5 έως 20 μέτρα |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Τύποι εμπλοκής σήματος | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G WIMAX, 4G LTE, 315, 433, 868, GPS, WIFI, LOJACK... |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC,DC12V. |
| Ενσωματωμένοι ανεμιστήρες ψύξης | 3 |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι και 40 μέτρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 5V |
| Συχνότητα RF | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz) |
| Συνολική ισχύς | 12Watt |
| Μέγεθος | 263(L)*140(Π)*50(Υ)mm |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
|---|---|
| Κεραία | 6 τμχ Πανκατευθυντικές κεραίες |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| Ωρες εργασίας | μακροχρόνια εργασία συνεχώς χωρίς διακοπή |
| Τύπος παρεμποδιστή | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι 5 ανεμιστήρες ψύξης |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα |
| συγκροτήματα | 18 κανάλια |
| σειρά ακτίνας | 215m |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600 MHz |
| GPSL2 | 1220-1230 MHz |
| GPSL3 | 1200-1210 MHz |
| GPSL4 | 1250-1280 MHz |
| Με διακόπτη DIP | Ναί |
|---|---|
| Με φορτιστή αυτοκινήτου | Ναί |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | Ναί |
| Κεραίες | Ναί |
| Αποκλεισμός | Όλα τα σήματα κινητών τηλεφώνων, LOJACK GPS, Wi-Fi, σήματα RF |
| Κεραίες | 6 * 2,5dbm High Gain Omni Directional Antennas |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | Έως 4,2W |
| ower Supply | Φορτιστής αυτοκινήτου AC100-240V και DC12V |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 30μ. |
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 2-20 μέτρα |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Τροφοδοτικό | Μπαταρία ενσωματωμένη |
| Χρώμα Μαύρο | Μέταλλο |
| Διάσταση | 132x80x41mm και δεν περιλαμβάνει κεραίες |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | όλα τα CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G WIMAX και GPSL1 |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 7W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες |
| Τροφοδοσία | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |