| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA,GSM,3G,GPS,WiFi,DCS / PCS |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-40 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Κεραία | 6pcs |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
|---|---|
| Κεραία | 8 τεμ. |
| Χρόνος λειτουργίας | Χρόνος λειτουργίας: 24 ώρες συνεχόμενη |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Συχνότητα σήματος απομόνωσης | GPS: 1500-1600 MHZ |
| Τροφοδοτικό | Επανακαταλογηστέα λι-μπαταρία |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 0,5W |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος | έως 10μ. |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +35dBm/2W |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | AC110V/220V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55 ℃ |
| Έξοδος ισχύος | DC5V 30A |
| Λειτουργώντας ζώνη | 1555-1595 MHz |
|---|---|
| Σειρά | 1-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,5W |
| Τυπική διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Περίπου 4 ώρες. |
| Διάσταση | (Μ*Π*Υ)95×45×18 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 1570-1580 MHz (Παρακαλούμε σημειώστε εάν ισχύει για τη χώρα σας) |
|---|---|
| Τυπική Κάλυψη | 2 έως 10 μέτρα |
| Πηγή σημάτων | PLL που συντίθεται |
| Πηγή ισχύος | 12V |
| Ρεύμα εργασίας | 100ma |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
|---|---|
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης | -1,0G/1,1G:980-1100MHz -1,2G:1100-1200MHz -1,3G:1200 -1360MHz -2,4G:2400 - 2500MHz -GPSL1:1500-1600M |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Συχνότητα | 1500-1600 MHz |
|---|---|
| Φόρτιση | Αναπτήρας αυτοκινήτου (12v-24V) |
| Κεραία | 1 τεμάχιο κεραίας |
| Τυπική Κάλυψη | 2 έως 10 μέτρα |
| Κοστούμι για | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Μπαταρία | Μπαταρία Li-ion DC7,4V/3600mA/h |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | μέγιστο 2 ωρών |
| Χρόνος φορτιστή | Περίπου 6 ώρες |
| Κανάλια παρακολούθησης GPS | GPS L1, GPS L2, GPS L5 |
|---|---|
| Ζώνη Λειτουργίας | Έως 15 μ |
| Ρεύμα λειτουργίας | περίπου 1100 mA |
| Εξουσία | 75 dBm |
| Περιγραφή προσαρμογέων | Μετασχηματιστής AC 110V-250V – DC 12V 2000mA) |