| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 M |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 0,5 W |
| Τροφοδοτικό | Επανακαταλογηστέα λι-μπαταρία |
| Διάσταση | 90x50x15mm |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1L2L3L4L5, Lojack, WiFi |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4.2W |
| Τροφοδοτικό | Φορτιστής αυτοκινήτου AC100-240V και DC12V |
| Διάσταση | 177,5 x 76,5x36,5 mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 7W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-15 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 3W |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
| Διάσταση | 127/250x75x34mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20μ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Κεραία | Εξωτερική πανκατευθυντική κεραία 6 τεμαχίων |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-10 μέτρα |
| Συχνότητα | 1570-1580MHz |
| Πηγή ισχύος | 12V |
| Ρεύμα εργασίας | 100ma |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 L2 L5 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 215m |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V /DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | Έως 2 Watt |
| Χρώμα | Skyblue |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 μέτρα (ανάλογα με την ισχύ του σήματος) |
| Λειτουργώντας ζώνη | 1555-1595 MHz |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,5W |
| Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου, μετασχηματιστής AC |