| Κεραίες | Ενσωματωμένη πανκατευθυντική κεραία |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 1-15 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC5V 12/15/20A |
| Τύπος παρεμποδιστή | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Εύρος συχνότητας Jammer | CDMA,GSM,Dcs,PCS,3G,4G,WiFi,UHF,VHF |
| Συχνότητα εμπλοκής | 20 MHZ 2500 MHZ |
|---|---|
| Δύναμη σημάτων | <= -75dbm) |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V |
| Φάσμα εμπλοκών | 200300m |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Μπορεί να μπλοκάρει | 3G, CDMA, GSM, DCS PCS, 4g LTE |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-100μ. |
| Βάρος | 19 κιλά |
| Μέγεθος | 34*13*27 εκ |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 15 μέτρα |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2.0W |
| Χρώμα | Αργυροειδής |
| Συχνότητα | WIFI: 2400 ~ 2500 Mhz; GSM900: 925 ~ 960 Mhz GSM1800: 1805 ~ 1880 Mhz GPSL1: 1500-1600 Mhz |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Τύπος εμπλοκής | 1.2G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 2W |
| Τροφοδοτικό | Προσαρμογή AC (AC110V-240V DC5V) |
| Διάσταση | 210(L)×170(Π)×45(Υ) mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2.4G WiFi |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 16W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC160-240V) |
| Διάσταση | 400(L)×300(Π)×130(Υ) mm |
| Τύπος εμπλοκής | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 M |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 1 W |
| Τροφοδοτικό | Βύσμα τοίχου (AV110-240V, DC5V) |
| Διάσταση | Μ: 95 x Π: 45 ΧΒ: 18 (χιλ.) |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-25 m ((-75dBm) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 12W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V DC9V) |
| Διάσταση | 240 mm ((L) × 210 mm ((W) × 51 mm ((H) |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-25 m ((-75dBm) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 12W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V, DC5V) |
| Διάσταση | 240 mm ((L) × 210 mm ((W) × 51 mm ((H) |
| Φάσμα εμπλοκών | 5 έως 20 μέτρα |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Τύποι εμπλοκής σήματος | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G WIMAX, 4G LTE, 315, 433, 868, GPS, WIFI, LOJACK... |
| Τροφοδοτικό | 50-60Hz, 100-240V AC,DC12V. |
| Ενσωματωμένοι ανεμιστήρες ψύξης | 3 |