| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, Όλες οι ζώνες GPSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2 έως 20 m |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 8.4W |
| Τροφοδοτικό | αντάπτορας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) Φορτιστής αυτοκινήτου: DC12V IN |
| Διάσταση | 165*96*46 χλστ |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1- 10 m |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Έξοδος ισχύος | DC5V 800mAh |
| Διάσταση | 100(L)*50(Π)*18(Υ) mm |
| Βάρος | 100G |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 20 μέτρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 7,4V 4000mA/H |
| Χρόνος Φόρτισης | Περίπου 5 ώρες |
| Χρόνος χρήσης | περίπου 90 λεπτά |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 5.5W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 30μ. |
|---|---|
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 251 x 140 x 47 mm |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 20 μέτρα |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | Περίπου 5 ώρες |
| Χρησιμοποιώντας το χρόνο | περίπου 90 λεπτά |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 5.5W |
| Τροφοδοτικό | Με τον προσαρμοστή εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4.0W |
|---|---|
| Συχνότητα που επηρεάζεται | 2.4G1,2.4G2,5.8G1, 5.8G2 |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 25μ. |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 210 x 50 x 170 mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, UHF, VHF |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 M(@-75dBm ) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Διάσταση | 32*11,5*5,5 εκ |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1- 25Μ |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | AC160V-240V |
| Χρόνος Εργασίας | Περισσότερο από 1 ώρα |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διάσταση | 370(L) ×140(Π)×40(Υ) mm δεν περιλαμβάνει κεραία |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι 5 ανεμιστήρες ψύξης |
| Χρόνος Εργασίας | Υποστήριξη 24 ωρών χωρίς διακοπή |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC12V |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, RC 315 433 868 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2 έως 20 m |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 10W |
| Τροφοδοτικό | 100-240V AC,DC12V |
| Διάσταση | 171*98*58mm (δεν περιλαμβάνονται οι κεραίες) |