| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| -CDMA/GSM850-960MHz -DCS/PCS1805-1990MHz -3G11990-2100MHz -3G22100-2170MHz -LOJACK167-175MHz -G | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| AntenOutput Powernas | 15 Watt |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA/GSM,DCS/PCS, ,3G1,3G2,LOJACK,GPS: |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-30 μέτρα |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 10 Watt |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33W |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-30 M(-75dBm) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 16W |
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC19V) |
| Διάσταση | 210*50*170 χλστ |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1- 10 m |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διάσταση | 100(L)*50(Π)*18(Υ) mm |
| Βάρος | 100G |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1L2L5 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC12V |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχίστε να εργάζεστε 2 ώρες |
| Βάρος προϊόντος | Περίπου 1 κιλό |
| Φάσμα εμπλοκών | 1-10 μέτρα |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +30dBm /1W |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Ισχύς εξόδου | 8V 3000mA/h |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55 ℃ |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 μέτρα |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +30dBm/1W |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55 ℃ |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20μ |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi, GPS, Lojack |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 εκ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 12W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V DC5V 12A) |
| Διάσταση | 420(L)×140(Π)×40(Υ) |
| Συνολική ισχύς | 12Watt |
|---|---|
| Μέγεθος | 263(L)*140(Π)*50(Υ)mm |
| Συχνότητα RF | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι και 40 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC 110V-240V / DC 5V |