| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-10 Μ |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +30dBm /1W |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Ισχύς εξόδου | DC9V 1000mAh |
| Τυπική διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 2-3 ώρες συνεχούς χρήσης |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110V-240V) |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Διάσταση | 360 mm ((L) × 180 mm ((W) × 60 mm ((H) |
| Βάρος | 3.0KG |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 20 |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Τροφοδοσία | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Διάσταση | 126x76x35mm και να μην περιλάβουν τις κεραίες |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-20 μέτρα |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης, ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC12V |
| Χρόνος Εργασίας | Ενσωματωμένη μπαταρία/4000mAh |
| Συνεχίστε | περισσότερες από 2,0+ ώρες |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 300m |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 200-250w |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Τύπος εμπλοκής | Μπλοκάρισμα σκουπισμάτων |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντική κεραία ή omini-κατευθυντική κεραία |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | +35dBm/2W |
|---|---|
| Είσοδος ισχύος | AC110V/220V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55 ℃ |
| Έξοδος ισχύος | DC5V 30A |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Συχνότητα σήματος απομόνωσης | GPS: 1500-1600 MHZ |
| Τροφοδοτικό | Επανακαταλογηστέα λι-μπαταρία |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 0,5W |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος | έως 10μ. |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC160-240V) |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου | -200mA / 2W |
| Έξοδος ισχύος | 16W |
| Το μπλοκάρισμα χτύπησε | 1-40 Μ |
| Διάσταση | 400(L)×300(Π)×130(Υ) mm |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 2-20 μέτρα |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Τροφοδοτικό | Μπαταρία ενσωματωμένη |
| Χρώμα Μαύρο | Μέταλλο |
| Διάσταση | 132x80x41mm και δεν περιλαμβάνει κεραίες |
| Κεραίες | 6 * 2,5dbm High Gain Omni Directional Antennas |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | Έως 4,2W |
| ower Supply | Φορτιστής αυτοκινήτου AC100-240V και DC12V |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 30μ. |
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |