| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 5.5W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 7,4V 4000mA/H |
| Διάσταση | 126x76x35mm και να μην περιλάβουν τις κεραίες |
| Συνολική ισχύς | 7W |
|---|---|
| Φορτιστής αυτοκινήτων | DC12V IN |
| Τροφοδοσία | 50-60Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Διαστάσεις | 160*83*46mm (δεν περιλαμβάνεται η κεραία) |
| Μέγεθος συσκευασίας | 25*24*7cm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
|---|---|
| Πρότυπα διεπαφής κάλυψης | -1,0G/1,1G:980-1100MHz -1,2G:1100-1200MHz -1,3G:1200 -1360MHz -2,4G:2400 - 2500MHz -GPSL1:1500-1600M |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-15 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 3W |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
| Διάσταση | 127/250x75x34mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2.4G WiFi |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | έως 150 μέτρα |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 80W |
| Τροφοδοτικό | AC110V~220V/DC24V |
| Διάσταση | 41,5*17,5*7,5 εκ |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 5.5W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 7,4V 4000mA/H |
| Διάσταση | 126x76x35mm και να μην περιλάβουν τις κεραίες |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | GSM,DCS/PCS,3G,WiFi2.4G,UHF |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15 watt |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 40 μ |
| Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος | CDMA: 850-894 MHz GSM: 925-960 MHz DCS: 1805-1880 MHz CDMA1900: 1900-1980 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Βύσμα τοίχου, προσαρμογέας αυτοκινήτου ή ενσωματωμένη μπαταρία |
| εσωτερική μπαταρία | 2000mAh επαναφορτιζόμενη ιόν λιθίου |
| Περιοχή κάλυψης | 5-15 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Φάσμα εμπλοκών | έως 10μ. |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 12W |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V DC5V 12A) |
| Κεραία | 10 τεμ. |
| Συχνότητα | 1570-1580 MHz (Παρακαλούμε σημειώστε εάν ισχύει για τη χώρα σας) |
|---|---|
| Τυπική Κάλυψη | 2 έως 10 μέτρα |
| Πηγή σημάτων | PLL που συντίθεται |
| Πηγή ισχύος | 12V |
| Ρεύμα εργασίας | 100ma |