| Εύρος Συχνοτήτων | 25-2500MHz 25-3600MHz 25-6000MHz |
|---|---|
| Πηγή παρεμβολής | Digital Signal Source Synthesize Technology |
| Αριθμός συχνότητας καναλιού | 15 Ζώνες, Μέγ.: 20 Ζώνες |
| Ρύθμιση συχνότητας και Watt εξόδου | Τηλεχειριστήριο |
| Χτισμένος στην μπαταρία | 35AH/24-28VDC |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή εμπλοκής UHF 5 Band Audio Jammer |
|---|---|
| Απομονωμένο εύρος | 1-15 μέτρα |
| Μέγεθος | 245(L)×85(Π)×30(Υ) |
| Βάρος | 1500 γρ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20M (Ακόμα εξαρτάται από το τοπικό μήκος σήματος) |
|---|---|
| Λεπτομέρειες κεραιών | Λάστιχο υψηλής τεχνολογίας (8 μονάδες) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 4W |
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | περισσότερο από 2 ώρες |
| Χρόνος φορτιστή | περίπου 10 ώρες |
| Με διακόπτη DIP | Ναί |
|---|---|
| Με φορτιστή αυτοκινήτου | Ναί |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | Ναί |
| Κεραίες | Ναί |
| Αποκλεισμός | Όλα τα σήματα κινητών τηλεφώνων, LOJACK GPS, Wi-Fi, σήματα RF |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-10 Μ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 2-3 ώρες συνεχούς χρήσης |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Έξοδος ισχύος | DC9V 1000mAh |
| Πηγή ισχύος | Βύσμα τοίχου, προσαρμογέας αυτοκινήτου ή ενσωματωμένη μπαταρία (7,2V 3000mAh) |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V),4000mA/Hμπαταρία |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
|---|---|
| Σήματα GPS | GPS L1,L2,L3,L4,L5 |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 7W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 L2 L5 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 215m |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V /DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | Έως 2 Watt |
| Χρώμα | Skyblue |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi, GPS, Lojack, UHF, VHF |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 M(@-75dBm ) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 28,5 W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 330 x 238 x 60 mm |
| Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος | CDMA:851-894 MHz GSM: 925-960 MHz DCS:1805-1880 MHz PCS: 1920-1990 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Περιοχή κάλυψης | Μέχρι 5M |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 0,5W |
| Τυπική διάρκεια ζωής της μπαταρίας | Τυπική διάρκεια ζωής μπαταρίας: 120 λεπτά |
| Μέση δύναμη παραγωγής | dBm 10 |