| Συνολική ισχύ εξόδου | 20W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 60M |
| Κεραίες | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διάσταση | 210 x 50 x 170 mm |
| Τύπος κεραίας | Αντενές υψηλής απόδοσης σε όλες τις κατευθύνσεις |
|---|---|
| Συνολική δύναμη RF | 868 Watt |
| Πηγή παροχής ηλεκτρικού ρεύματος | Πρόσθετη γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος (5000W) |
| Συνολική κατανάλωση ενέργειας ( +28 VDC ) | Μέγιστο 7000VA |
| εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20Ċ...+50Ċ |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 Μ |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | προσαρμογέας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
| Φορτιστής αυτοκινήτων | DC12V IN |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ | 25*24*8 εκ |
| Καθαρό Βάρος | 1,5 κιλά |
| Επηρεασθε'ντα φάσματα συχνότητας | CDMA,GSM,DCS/PCS,3G,4G(Wimax) |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-100μ. |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110/220V-DC27V) |
| Βάρος | 19 κιλά |
| Συχνότητα φραγμών | GSM CDMA DCS PCS 3G 4G Wimax |
|---|---|
| Ισχύς κάθε ζώνης συχνότητας | Μπορέστε να είστε διευθετήσιμος ανεξάρτητα |
| Χαρακτηριστικό | Ζώνες συχνότητας και ισχύς παραγωγής επιλέξιμη. |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | (20-100)Μ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
| Παραγωγή | Βίντεο1, Βίντεο2, Βίντεο3 |
|---|---|
| Μέση Συχνότητα | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
| Συνεχίστε να χρησιμοποιείτε το χρόνο | 90 λεπτά |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 900mW |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | 4G (LTE), 3G, DCS/PCS, GSM, CDMA |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110/220V-DC27V) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-100μ. |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
| Μέγεθος | 34*13*27 εκ |
| Τύπος κεραίας | omni-κατευθυντικός |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | 1-20 μέτρα (ακτίνα) |
| Ώρα λειτουργίας μπαταρίας | 2Hours |
| Υποστήριξη των συχνοτήτων εργασίας | 3G/4G/GPS/wifi/Lojack |
| Υποστήριξη φορτιστή αυτοκινήτου | Ρεύμα-12V |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 M(@-75dBm) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχίστε σε 2,5 ώρες |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V έως DC12V |
| Εσωτερική διάσταση κιβωτίων | 220x202x65 χιλιοστά |