| Επηρεασθε'ντα φάσματα συχνότητας | WiFi: 2400-2500 MHztyu67 |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι 200 m |
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 100W |
| Βάρος | 19 κιλά |
| σειρά ακτίνας | 215m |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600 MHz |
| GPSL2 | 1220-1230 MHz |
| GPSL3 | 1200-1210 MHz |
| GPSL4 | 1250-1280 MHz |
| Εύρος Συχνοτήτων | 850-2170 |
|---|---|
| Κεραία | Εσωτερικό 3dBi |
| Διαστάσεις | 97 x 47 x 18 mm (Μ x Π x Β) |
| Στέγαση | Κοιλιακούς |
| Περιοχή μπλοκαρίσματος | 0,5-10 μέτρα |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| 3G | 2110~ 2170Mhz |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 1-3 μέτρα |