| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
|---|---|
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC12V |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχίστε να εργάζεστε 2 ώρες |
| Διάσταση | 132x80x41mm και δεν περιλαμβάνει κεραίες |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 M |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 0,5 W |
| Τροφοδοτικό | Επανακαταλογηστέα λι-μπαταρία |
| Διάσταση | 90x50x15mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, VHF, UHF |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 0.5 - 10 μέτρα |
| Κεραία | Εσωτερικό 3dBi |
| Χρόνος λειτουργίας | 2 -3 ώρες μπαταρία ή συνεχής παροχή ρεύματος |
| Στέγαση | Κοιλιακούς |
| Τύπος εμπλοκής | 1.0G, 1.2G, 1.3G, WiFi2.4G/Bluetooth, GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 3W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 120x74x29mm και δεν περιλαμβάνει κεραίες |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 400 watt |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα σειράς | 50-200m σε τυπικό περιβάλλον |
| Κεραία | Εξωτερική ευρυζωνική πανκατευθυντική κεραία |
| Ζώνη συχνότητας | 20 έως 1000 MHz |
| Εσωτερική διαμόρφωση | Direct Digital Synthesis |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 15-20M για GPS, 5-10M για κινητό τηλέφωνο |
|---|---|
| Μπαταρία | Μπαταρία Ni-ion DC8,4V/2600mA/h |
| Συνεχίστε να χρησιμοποιείτε το χρόνο | 90 λεπτά |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 900mW |
| Μέγεθος | Μ110 x Π62 x Υ30 χλστ |
| CDMA | 870MHz-880MHz |
|---|---|
| GSM | 930MHz-960MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| Γγώνας | 1500MHz-1600MHz |
| τυπική Κάλυψη | 1-3 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Εσωτερική διάσταση κιβωτίων | 220x202x65 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Συνεχίστε να χρησιμοποιείτε το χρόνο | περίπου 90 λεπτά |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 5-10M για Κινητό Τηλέφωνο |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 900mW |
| Μέγεθος | Μ110 x Π62 x Υ30 χλστ |