| Τροφοδοτικό | προσαρμογέας 50 έως 60 Hz AC (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| Φορτιστής αυτοκινήτων | DC12V IN |
| Συνολική ισχύς | 7W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-20 μέτρα |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 7.4V/8000mAh |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-15 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 10-15W |
| Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένη είσοδος τροφοδοτικούAC5V 12/15/20A |
| Διάσταση | 397(L)*230(Π)*86(Υ) |
| Ανίχνευση εύρους συχνοτήτων | 0,1 GMHz – 5,8 GM Hz |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 4V 600mA |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100MW |
| Εύρος ανίχνευσης | Ακτίνα 0,5-10M (Ανάλογα με το μήκος σήματος) |
| Χρώμα | Μπλε |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4 Watt |
| Τροφοδοτικό | Δαπάνη εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-220V σε DC12V) & δαπάνη αυτοκινήτων (DC12V) |
| Διάσταση | Μ163*Π85*Υ43χιλ |
| Αυτόματη παροχή ρεύματος μεταγωγής | 50 / 60 Hz / AC 100 ~ 240 V |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου | 8W |
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 10-30 μέτρα |
| Διάσταση | 232*23*98 χλστ |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, UHF, VHF |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 18W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 370 X 140 X 51mm |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
|---|---|
| Κεραία | 8 τεμ. |
| Χρόνος λειτουργίας | Χρόνος λειτουργίας: 24 ώρες συνεχόμενη |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Μπαταρία | Μπαταρία Li-ion DC7,4V/3600mA/h |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | μέγιστο 2 ωρών |
| Χρόνος φορτιστή | Περίπου 6 ώρες |
| Τύπος εμπλοκής | GPS L1L2L3L4L5, Lojack, WiFi |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4.2W |
| Τροφοδοτικό | Φορτιστής αυτοκινήτου AC100-240V και DC12V |
| Διάσταση | 177,5 x 76,5x36,5 mm |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι και 40 μέτρα |
|---|---|
| ολική ισχύς εξόδου | 20W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 427*116*60mm (δεν περιλαμβάνονται οι κεραίες) |
| Βάρος | 4,5 κιλά |