| Ακτίνα μαρμελάδας | 20-40 μέτρα |
|---|---|
| Καθαρό Βάρος | 4kgs |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Χρόνος Εργασίας | Εργασία όχι-στάσεων |
| Θερμοκρασία | -10 έως +55c |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
|---|---|
| Κεραία | 6 τμχ Πανκατευθυντικές κεραίες |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| Ωρες εργασίας | μακροχρόνια εργασία συνεχώς χωρίς διακοπή |
| Μπορεί να μπλοκάρει | Κινητό τηλέφωνο, 3G, WiFi, GPS, VHF/UHF |
|---|---|
| Διαθέσιμο σύστημα | Παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
| Ημιδιάμετρος αναχαίτισης | 1-25 m ((-75dBm) |
| Κεραία | 8 τεμ. |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110-240V, DC5V) |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | όλα τα CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G WIMAX και GPSL1 |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20μ. |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διαθέσιμο σύστημα | Συμπεριλάβετε αναλογικό (AMPS, TACS, NMT) και ψηφιακό (GPRS, GSM, 3G, DCS, CDMA, PDC, TDMA, PHS, PCS |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ρυθμιζόμενη ακτίνα: 1-40 M |
| Έξοδος ισχύος | 40W |
| Ενιαία ισχύς εξόδου | 5W+/-200mA |
| Διάσταση | 400(L)×300(Π)×160(Υ) mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 5G (Ευρωπαϊκό φάσμα 3.6G) |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 18W |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Διάσταση | 370 X 140 X 51mm |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA,GSM,3G,GPS,WiFi,DCS / PCS |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-40 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Κεραία | 6pcs |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,WIFI2.4G |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 12.5W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | (2-40)Μ |
| Καθαρό Βάρος | 2.5kg/τμήμα |
| Ακτίνα μαρμελάδας | Έως 40 μέτρα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Θερμοκρασία | -10 έως +55c |
| Προέλευση | ΚΙΝΑ |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G Απόσταση εργασίας: 1-20 M |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 10W |
| Τροφοδοτικό | AC110V-240V / έξοδος ρεύματος: DC 12V-36V |
| Διάσταση | 170×100×50 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |