| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1~20 μέτρα |
|---|---|
| Διάσταση | 230(L)×110(W)×36(H)mm (Δεν περιλαμβάνεται κεραία) |
| Βάρος | 1200g |
| Έξοδος ισχύος | DC5V 8A |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-220V |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC100-240V έως DC12V |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι ανεμιστήρες ψύξης |
| Χρόνος Εργασίας | Υποστήριξη 24 ωρών χωρίς διακοπή |
| Πακέτο μεταφοράς | Ουδέτερη συσκευασία |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 35W |
|---|---|
| Ημιδιάμετρος αναχαίτισης | 2μ-50μ |
| Πηγή ισχύος | Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διάσταση (lxwxh) | 455 X 254 X 68mm |
| Εφαρμογή | Κέντρο Συνεδρίων |
|---|---|
| Λειτουργώντας ζώνη | 2400-2500MHz |
| Συνολική ισχύς | 1 Watt |
| Τυπική Κάλυψη | 1-10 μέτρα |
| Ενσωματωμένο σε επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου | DC3.7V 700mAh |
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης, Ενσωματωμένος 1 ανεμιστήρας ψύξης |
|---|---|
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-20 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχίστε να εργάζεστε 1,5 ώρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-60 μέτρα |
|---|---|
| Τύπος σήματος συμφόρησης | Κινητό τηλέφωνο Full Band 4G/3G/2G+WiFi(2.4G,5.8G)+Lojack/UHF/VHF |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | Σύνολο 65-71W |
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένος 5 ανεμιστήρας ψύξης |
| Διαστάσεις | 355 x 238 x 60 mm (δεν περιλαμβάνει κεραία) |
| Τύπος παρεμποδιστή | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ενσωματωμένοι 5 ανεμιστήρες ψύξης |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα |
| συγκροτήματα | 18 κανάλια |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-50 Μ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC19V) |
| Μέγεθος | 210*50*170 χλστ |
| Τύπος εμπλοκής | RC 315, 433, 868 MHz |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-30 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V βύσμα και φορτιστής αυτοκινήτου DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Διαστάσεις | 177,5 x 76,5x36,5 mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, GPSL1, WiFi2.4G |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Είσοδος ισχύος | AC110V/220V |
| Έξοδος ισχύος | DC5V 30A |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55 ℃ |