| Φάσμα εμπλοκών | 1-20 μέτρα (ακτίνα) |
|---|---|
| Τύπος κεραίας | omni-κατευθυντικός |
| Τύπος παρεμποδιστή | Φορητό |
| Κεραίες | 8 τεμ. Omni Antenna |
| Τροφοδοτικό | Μπαταρία AC-100-240V, DC-12V, 4000mA/H |
| Φάσμα εμπλοκών | έως 100 μέτρα |
|---|---|
| Συνολική δύναμη παραγωγής | 70W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Διάσταση | 335 x 238 x 60 mm |
| Φάσμα εμπλοκών | μέχρι 100μ έως 100μ. |
|---|---|
| συγκροτήματα | 6 κανάλια |
| Παράμετροι κεραιών | Omni Antennas |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
| Διάσταση | 335 x 238 x 60 mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20μ |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Κεραία | Εξωτερική πανκατευθυντική κεραία 6 τεμαχίων |
| Κανάλια παρακολούθησης GPS | GPS L1, GPS L2, GPS L5 |
|---|---|
| Ζώνη Λειτουργίας | Έως 15 μ |
| Ρεύμα λειτουργίας | περίπου 1100 mA |
| Εξουσία | 75 dBm |
| Περιγραφή προσαρμογέων | Μετασχηματιστής AC 110V-250V – DC 12V 2000mA) |
| Διαθέσιμο σύστημα | παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
|---|---|
| Τροφοδοσία Μετασχηματιστής AC (AC110V-240V DC9V) Χρόνος λειτουργίας | 2-3 ώρες |
| Συνολική παραγωγή | 1.2W |
| ημιδιάμετρος υποκλοπής | Έως 5m (-75dBm) |
| Διάσταση | 160 (L)×57 (Π)×22 (Υ) mm |
| ηλικιωμένη Ακτίνα | 2-40 μέτρα |
|---|---|
| Κεραία | 6 τμχ Κεραίες |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15 Watt |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 2-40 μέτρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Προσαρμογέας AC (AC220V-DC12V) |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Βάρος | 2.5kg/τμήμα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 200W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | έως 150 μέτρα |
| Επηρεασθε'ντα φάσματα συχνότητας | 3G WiFi GSM CDMA 4G PCS Dcs |
| Ειδική τεχνολογία που αποτρέπει | Παρέμβαση μεταξύ κάθε ζώνης συχνότητας |
| Περιοχή εφαρμογής | Στρατιωτικές Μονάδες, Φυλακές, Αστυνομία, Εξουδετέρωση βομβών |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | Εργασία όχι-στάσεων |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-50 μέτρα |
| Τροφοδοτικό | AC100-240V έως DC12V |
| Χρώμα | Ασήμι |