| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-10 M |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 1,5W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής φορτιστή AC 5V 2A, φορτιστής DC αυτοκινήτου 5V 2A. |
| Διάσταση | 110 x 62 x 18 mm (L x W x D) |
| Φάσμα εμπλοκών | Ακτίνα 1-10Μ |
|---|---|
| Διάσταση | 110 (L) × 62 (Π) × 30 (Υ) mm |
| Έξοδος ισχύος | DC7.4V 3000mAh |
| Πηγή ισχύος | Βύσμα τοίχου, προσαρμογέας αυτοκινήτου ή ενσωματωμένη μπαταρία (7,4V 3000mAh) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 6W |
| Συνολικές ομάδες εργασίας | 8 κανάλια |
|---|---|
| Ευκανόνιστος | Ναί |
| Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο | Ναι, DC12V |
| Τύπος παρεμποδιστή | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Διάσταση | 370 X 140 X 51mm |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 25μ. |
|---|---|
| Κεραία | 8 τεμάχια (Παρακαλείστε να επισκευάσετε την κεραία ακολουθήστε το σήμα στην μονάδα) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 16W |
| Βάρος | 3200g |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,4G LTE,4G Wimax |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 300-500W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 400M |
| Κεραίες | Εξωτερικές πανκατευθυντικές ή κατευθυντικές κεραίες όλης της συχνότητας TX που καλύπτεται μόνο κάτω |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | AC100-240V-DC24- |
| Τύπος κεραίας | omni-κατευθυντικός |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Συνολικές ομάδες εργασίας | 3 κανάλια |
| Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο | DC12V |
| Ευκανόνιστος | Ναί |
| Θερμοκρασία | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Υγρότητα | 5% - 95% |
| Συνολική ισχύ εξόδου | Έως 4,2W |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 30μ. |
| Βάρος | Περίπου 1,2 κιλά. |
| Μέση Συχνότητα | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
|---|---|
| Παραγωγή | Βίντεο1, Βίντεο2, Βίντεο3 |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20 μέτρα |
| Συνεχίστε να χρησιμοποιείτε το χρόνο | 90 λεπτά |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 25dBm, 25dBm, 23dBm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 20W |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Διάσταση | 427*116*60mm (δεν περιλαμβάνονται οι κεραίες) |