| Συνολική δύναμη παραγωγής | 2.0W |
|---|---|
| Χρώμα | Σκούρο μπλε |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 15 μέτρα |
| Διάσταση συσκευών | 113(Υ)×60(L)×30(Π)mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο με τη συσκευασία Netural |
| Τύπος εμπλοκής | WiFi 2.4G 5.2g 5.8g |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-30 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 251 x 140 x 47 mm |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 20-60 μέτρα |
|---|---|
| Χρόνος Εργασίας | Εργασία όχι-στάσεων |
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης, ανεμιστήρας ψύξης Build-in5 |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC24V |
| Μέγεθος προϊόντος | 355 x 238 x 60 mm (δεν περιλαμβάνει κεραία) |
| Τροφοδοτικό | Ενσωματωμένη είσοδος τροφοδοτικού AC5V 12/15/20A |
|---|---|
| Κεραία | Ενσωματωμένη πανκατευθυντική κεραία |
| Φάσμα εμπλοκών | 1-15 m (περίπου 200 τ.μ.) |
| Τύπος τηλεφώνου εργασίας | Τηλέφωνο WIFI/LTE και 2G/3Gall |
| Μέγεθος | 397(L)*230(Π)*86(Υ) |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 7W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
| Κεραία | 8 τεμ. |
|---|---|
| Διαθέσιμο σύστημα | παγκόσμιο δίκτυο κινητής τηλεφωνίας |
| Ημιδιάμετρος αναχαίτισης | 1-25 m ((-75dBm) |
| Τροφοδοτικό | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V DC9V) |
| Χρόνος λειτουργίας | 24 ώρες συνεχές |
| Υλικό | Αλουμίνιο/σύνθετο |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Έως 15 μέτρα |
| Χρώμα | Σκούρο μπλε |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 2.0W |
| Διάσταση συσκευών | 113(Υ)×60(L)×30(Π)mm |
| Κεραίες | 8PCS 350mm Omni Antenna |
|---|---|
| Φορτιστής αυτοκινήτων | Ρεύμα-12V |
| Τύπος παρεμποδιστή | Επιτραπέζιος υπολογιστής |
| Φάσμα εμπλοκών | 1040m |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 0,5-1,5 μέτρα |
|---|---|
| Η μπαταρία μέσα | 6000 mAh / 12 V (3 * 2000 mAh) |
| Τροφοδοτικό | Η μπαταρία μέσα / AC Adapter |
| Διακοπή. | Λειτουργία ακουστικής παρεμβολής |
| Υλικό κέλυφος | Μέταλλο |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | Έως 15M (εξαρτάται από το μήκος σήματος κινητού τηλεφώνου) |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | μέγιστο 2 ωρών |
| Χρόνος φορτιστή | Περίπου 6 ώρες |