| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 5.5W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 7,4V 4000mA/H |
| Διάσταση | 156 x 88 x 46 mm (Σώμα παρεμβολής χωρίς κεραία) |
| Συχνότητα RF | CDMA (850-894MHz) GSM (925-960MHz) DCS (1805-1880MHz) PHS (1920-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 5V |
| Ακτίνα θωράκισης | Μέχρι και 40 μέτρα |
| Συνολική ισχύς | 12Watt |
| Βάρος | 3 kg |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
|---|---|
| Μπαταρία | Μπαταρία Li-ion DC7,4V/3600mA/h |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Χρόνος εργασίας μπαταρίας | μέγιστο 2 ωρών |
| Χρόνος φορτιστή | Περίπου 6 ώρες |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-20 μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V), μπαταρία 4000mA/H |
| Διάσταση | 132x80x41mm και δεν περιλαμβάνει κεραίες |
| Φάσμα εμπλοκών | Έως 20 μέτρα |
|---|---|
| Κανονισμός για την ασφάλεια | Μετασχηματιστής AC UL (E190582) CSA (LR112971 Επίπεδο 3) |
| Διάσταση | 245 x 85 x 30 mm |
| Έξοδος ισχύος | DC 5V 8A |
| Είσοδος ισχύος | AC110V-240V |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 300m |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 200-250w |
| Τροφοδοτικό | 50 σε 60Hz, 100 στο εναλλασσόμενο ρεύμα 240V |
| Τύπος εμπλοκής | Μπλοκάρισμα σκουπισμάτων |
| Τύπος κεραίας | Κατευθυντική κεραία ή omini-κατευθυντική κεραία |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2.4G WiFi |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 16W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC160-240V) |
| Διάσταση | 400(L)×300(Π)×130(Υ) mm |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 320 Watt. |
|---|---|
| Σειρά προστατευτικών καλυμμάτων | 300 500m (δύναμη <=75dbm σημάτων.) |
| Τύπος κεραίας | 6 τμχ Εξωτερικό υψηλό κέρδος ( 7-8dBi ) πανκατευθυντικό ( Standard ) |
| Συχνότητα εργασίας | 6 ζώνες |
| Συνολικό βάρος συστήματος | Περίπου 60 κιλά |
| Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 250w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 200-500M (Με βάση την ισχύ του σήματος παρασκηνίου<=-75dBm) |
| Ζώνες συχνοτήτων | Μέχρι πέντε ζώνες |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000W |
| Φάσμα εμπλοκών | Τα 1-20 μέτρα εξαρτώνται από τη διαφορετική ισχύ του τοπικού σήματος |
|---|---|
| Εξουσία φόρτισης | AC-100-240V, DC-12V |
| Ενσωματωμένη εσωτερική μπαταρία | Ναί |
| Ενσωματωμένη μπαταρία | 4700 mA/h |
| Πακέτο μεταφοράς | Χαρτοκίνητα |