| Συχνότητα που επηρεάζεται | 4G (LTE), 3G, DCS/PCS, GSM, CDMA |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC110/220V-DC27V) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 20-100μ. |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 70W |
| Μέγεθος | 34*13*27 εκ |
| Κεραία | Εξωτερικές πανκατευθυντικές κεραίες όλη η καλυμμένη συχνότητα κατιούσα σύνδεση TX μόνο |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,4G LTE,4G Wimax |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
| Διορθωτής εναλλακτικού ρεύματος | Δύναμη εκπομπής |
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης, Ενσωματωμένος 1 ανεμιστήρας ψύξης |
|---|---|
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-20 μέτρα |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 3W |
| Χρόνος Εργασίας | Συνεχίστε να εργάζεστε 1,5 ώρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 M(@-75dBm) |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι και 40 μέτρα |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 5V |
| Συχνότητα RF | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS(1500-1600MHz) WiFi(2400-2500MHz) |
| Συνολική ισχύς | 12Watt |
| Μέγεθος | 263(L)*140(Π)*50(Υ)mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-15 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 3W |
| Τροφοδοτικό | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110~250V στο συνεχές ρεύμα 12V, αυτοκίνητο 12V στο συνεχές ρεύμα 12V |
| Διάσταση | 127/250x75x34mm |
| Μπορεί να μπλοκάρει | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WIFI |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Ράδιο 1-20m |
| Κεραία | 6pcs |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 12W |
| Πηγή ισχύος | Προσαρμογή AC (AC110V-240V DC5V) |
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 40m |
|---|---|
| συγκροτήματα | 6 κανάλια |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 15W |
| Παράμετροι κεραιών | Omni Antennas |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Συνολική δύναμη παραγωγής | 20W |
|---|---|
| Φάσμα εμπλοκών | Μέχρι 60M |
| Τροφοδοτικό | 50 έως 60 Hz, 100 έως 240 V |
| Διάσταση | 210 x 50 x 170 mm |
| Βάρος | 3,2 κιλά |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-40 μέτρα |
|---|---|
| συγκροτήματα | 18 κανάλια |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| μαρμελάδα | Πληκτρολογήστε Desktop |
| Τροφοδοτικό | Δύναμη εκπομπής |