| Επηρεασθε'ντα φάσματα συχνότητας | 870-880MHz (CDMA) 935-960MHz (GSM) 1805-1880MHz (DCS) 1930-1990MHz (PHS) 2110-2170MHz (3G) |
|---|---|
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33W |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 10 Watt |
| Πηγή ισχύος | Βούλωμα τοίχων |
| Επηρεασμένη Ακτίνα | Έως 50 μέτρα |
| Απομόνωση εύρους ζώνης σήματος | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 250w |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | 200-500M (Με βάση την ισχύ του σήματος παρασκηνίου<=-75dBm) |
| Ζώνες συχνοτήτων | Μέχρι πέντε ζώνες |
| Κατανάλωση ρεύματος | 1000W |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 1-30 μέτρα |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 10 Watt |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 33W |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, VHF, UHF |
|---|---|
| Απόσταση εργασίας | 2-40 Μ |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 15W |
| Τροφοδοτικό | Με μετασχηματιστή AC (AC100-240V-DC12V) |
| Διάσταση | 305 x 140 x 51 mm |
| Τύπος εμπλοκής | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, GPSL1, WiFi2.4G |
|---|---|
| Συνολική ισχύ εξόδου | 10W |
| Είσοδος ισχύος | AC110V/220V |
| Έξοδος ισχύος | DC5V 30A |
| Θερμοκρασία | -40 έως +55 ℃ |
| Τυπική Κάλυψη | 5-25 μέτρα |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | Μετασχηματιστές AC |
| Ρεύμα εργασίας | 6 - 8Α |
| ΕΞΟΔΟΣ Ισχύς | 4W |
| Συχνότητα για την Αμερική | GSM850, GSM900, GSM1900 & W-CDMA 2110 MHz |
| Ακτίνα μαρμελάδας | 2-20 μέτρα |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Καλοριφέρ από κράμα αλουμινίου υψηλής απόδοσης, ενσωματωμένος ανεμιστήρας ψύξης |
| Τροφοδοτικό | AC110-240V σε DC12V |
| Χρόνος Εργασίας | Ενσωματωμένη μπαταρία/4000mAh |
| Συνεχίστε | περισσότερες από 2,0+ ώρες |
| Συνολική ισχύς | 12Watt |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | AC 110-240V / DC 5V |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | Μέχρι και 40 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Βάρος | 3 kg |
| Συνολικές ομάδες εργασίας | 16 κανάλια |
|---|---|
| Ευκανόνιστος | Ναί |
| Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο αυτοκίνητο | DC12V |
| Συνολική ισχύ εξόδου | 30-38W |
| Πακέτο μεταφοράς | Νευρώτικο πακέτο |
| Συχνότητα που επηρεάζεται | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,WIFI2.4G |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 12.5W |
| Τροφοδοτικό | Μετασχηματιστής AC (AC220V-DC12V) |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων | (2-40)Μ |
| Καθαρό Βάρος | 2.5kg/τμήμα |